Ürünler

Ivoclar Vivadent

Diş Hekimi

Ivoclar Vivadent'te, diş hekimleri profesyonel çalışmalarını destekleyen ve ilerleten çok sayıda ürün ve hizmet bulmaktadır.

Diş Teknisyenleri

Laboratuvardaki gereksinimlere göre hazırlanmıştır: Geniş ürün ve hizmet desteği, günlük işlerinde diş teknisyenlerini desteklemektedir.

Tüm ürünler

Burada, diş hekimleri ve diş teknisyenleri, günlük çalışmaları için ihtiyaç duydukları geniş ürün yelpazesi ve ürün sistemlerini bulacaklardır. Uygulama alanları, profilaksidan yüksek kaliteli diş işçiliğinin üretilmesine ve uygulanmasına kadar uzanmaktadır.

Ivoclar Digital

Diş Hekimi

Önde gelen teknolojilerin açık ve daha entegre bir dijital iş akışında bir araya getirileceğini ve herkes tarafından erişilebilir olacağını düşünün. Bu tam olarak Ivoclar Digital'in uygulama zincirinin sunduğu şeydir. Hastaların tek bir ziyarette verimli bir şekilde oluşturulan doğru, son derece estetik IPS e.max restorasyonlarından faydalanmalarını sağlar.

Diş Teknisyenleri

Ivoclar Digital, tüm vakalarınız için çok yönlü ve kişiselleştirilmiş çözümler ile yeni olanaklar sunar.Dört kolay adım, en yüksek standartlara ulaşmanızı sağlar: Danışmak - Dizayn - Karar - Üret