magnifying glass

Tetric CAD

Tetric CAD, estetik tek diş restorasyonlarının verimli üretimi için uygundur. Restorasyonlar kazıma işleminden sonra cilalanır ve daha sonra bir yapıştırıcı simantasyon protokolü kullanılarak doğrudan yerleştirilir. Tetric CAD restorasyonları, mevcut diş dokusuna, belirgin bukalemun etkisi nedeniyle optik olarak hoş bir şekilde karışarak, hızlı ve kolay bir estetik sonuca ulaşılmasını sağlar.

Endikasyonlar

  • Veneerler
  • Inleyler
  • Onleyler (ö.r oklüzal, veneerler, kısmi kronlar)
  • Kronlar

Kolay ve verimli uygulama

Tetric CAD'den estetik bir restorasyon yapmak için sadece birkaç adım gereklidir: tasarım, kazıma, cilalama. Restorasyon anında oturtulabilir. Tetric CAD, mükemmel polisaj özellikleri ve intraoral onarılabilirlik ile karakterizedir, böylece restorasyonların yapımını hızlandırır.

Diş yapısını koruyarak preparasyon

Tetric CAD restorasyonları, alanın sınırlı olduğu durumlarda bile yüksek mukavemete sahiptir. İnce kesikli kenarlar, malzeme de çapaklanma olmadan üretilebildiğinden  diş yapısı koruyarak preparasyon yapılmasına izin verir.

Doğal entegrasyon

Belirgin bukalemun etkisi nedeniyle Tetric CAD restorasyonları, mevcut diş yapısına optik olarak hoş bir şekilde karışır.