magnifying glass

IPS e.max ZirCAD

Yenilikçi zirkonyum oksit disk ve bloklar

Yüksek mekanik direnç, ince duvar kalınlığı ve çok yüksek estetik gerektiğinde IPS e.max ZirCAD seçin. Bu materyal, anterior ve posterior bölgede monolitik ve tabakalanmış kron ve köprü üretimi için uygundur. 850 ve 1200 MPa*'lık stabilite ve yüksek kırılma direnci sayesinde tam seramik restorasyonların duvar kalınlıkları minimuma indirilebilir. Bu preparasyon sırasında daha fazla diş dokusunun korunması anlamına gelmektedir.

IPS ZirCAD Prime tam seramikleri yeniden tanımlıyor. Devrim niteliğindeki malzeme olağanüstü kalite ve estetik sağlar. Bu, malzemenin üretiminde kullanılan yeni ve yenilikçi bir üretim tekniği olan Gradient Technology ile mümkün olmaktadır. Üstün kalitenin anahtarıdır.

Çok yüksek 1200 MPa1 dayanıklılığına sahip, IPS e.max ZirCAD Prime, tek diş kronlarından 14 üyeli köprülere kadar olan tüm endikasyonlar için uygundur. Malzeme içindeki renk tonu ve saydamlığın sürekli ve kesintisiz ilerlemesi, oldukça estetik bir görünüme neden olur. Malzeme tüm teknik süreçler için uygundur ve bu nedenle maksimum esneklik sağlar. "Tek-Disc Çözümü" olarak, IPS e.max ZirCAD Prime, diş laboratuarlarının verimliliğini ve karlılığını optimize ederken aynı zamanda birinci sınıf sonuçlar verir

Esneklik
4 şeffaflık seviyesinde (MT Multi, MT, LT, MO) ve farklı kalınlıklardaki diskler sayesinde, doğru çözümü her zaman bulabilirsiniz.

Kişiye göre şekillendirilmiş estetik
IPS e.max Ceram ve IPS Ivocolor gibi, uyumlu tabakalama materyalleri, üniversal boyalar ve glazür materyalleri, kişiye özel karakterizasyon olasılıklarını arttırmaktadır. Bu sayede komşu dişler daha da iyi taklit edilebilir.

ENDİKASYONLARI

  • Ful-kontur kron ve köprüler
  • Kron ve köprü  altyapılar
  • İmplant destekli üst yapılar

IPS e.max – tam seramik - ihtiyacınız olan herşey
IPS e.max, lityum disilikat ve zirkonyum oksidi tek sistem içinde bireştiren tek tam seramik materyalidir. IPS e.max bu sayede tüm tam seramik endikasyonları için uygundur. Daha fazla tam seramik, daha fazla alternatif, daha fazla IPS e.max.


* şeffaflığa bağlı biaksiyal esneme direnci ortaaması, R&D Ivoclar Vivadent, Schaan, Liechtenstein