magnifying glass

CAD

3Shape Dental System Tasarım Yazılımı

With the high-performance CAD softwareYüksek performanslı CAD yazılımı 3Shape Dental System ile kullanıcı için hassas iş akışı için etkili tasarım yazılımı, yüksek derecede kullanım kolaylığıyla sağlanır. Çeşitli modelleme araçları sayesinde tasarım kolayca uygulanır.

AVANTAJLARI

  • Etkileyici kullanıcı tecrübesi
  • Açık sistem
  • Geniş endikasyon yelpazesi
  • Daha fazla esneklik

Eklenti Çözümleri

Çözüm eklentileri, çeşitli yenilikçi yazılım çözümlerini içerir. Sadece Ivoclar Digital için geliştirilen eklentiler, 3Shape yazlımı "Dental Designer" tabanlıdır. Temel yazlımın eklentilerle kombinasyonu, dental profesyonellerin, geleneksel çalışma adımlarını hassas, en güncel  CAD/CAM teknolojisi kullanarak tamamen dijital hale getirmesini sağlar. Bu, uyumlu iş akışıyla sabit protezlerden hareketli protezlere yenilikçi çözümler oluşturur.

CAD_Digi_Press

IPS e.max Digital Press Design - Press Multi

Bu yazılım eklentisi,  IPS e.max Press Multi restorasyonların tasarımı ve vertikal ve horizontal tijlerin otomatik konumlandırılması için kullanılır. Dijital çalışma adımları sebebiyle, IPS e.max Press Multi restorasyon yapımı daha da ekonomiktir. Mum gövdeler , ProArt CAD Wax yellow (sarı) kullanılarak kazınır. Yazılım aynı zamanda, polikromatik IPS e.max Press Multi restorasyonların renk geçişlerini kontrol etmek için de kullanılır.

CAD_Wax_tree

IPS e.max Digital Press Design - Wax Tree (Mum Ağacı)

 IPS e.max Digital Press Design - Wax Tree yazılım eklentisi, çok sayıda tek üye restorasyonun mum ağacına bilgisayar tabanlı bağlanmasını sağlar. IPS e.max Press tekniği için özel olarak geliştirilen bu mum ağacı, PrograPrint 3D (üç boyutlu) yazıcı teknolojisiyle hazırlanır, manşete alınır ve FPF (Tam otomatik pres fonksyonu) teknolojisine sahip Programat® pres fırınlarında preslenir

CAD_Digi_Denture

Digital Denture

Hızlı monolitik uygulama

Digital Denture, hareketli total protezlerin hızlı dijital üretimi uygulamasıdır. Bu yenilikçi uygulama, klinik tedavi adımlarıyla laboratuardaki dijital üretim uygulamalarını birleştirir. Özel tasarım yazılımı ve mükemmel uyumlu materyaller, iyi tasarlanmış üretim stratejileri ve son teknoloji PrograMill ekipman platformuyla, önceden tahmin edilebilir ve tekrarlanabilir sonuçlar sağlar.

AVANTAJLARI
DIGITAL DENTURE YAZILIM

  • Ivoclar Vivadent özel diş veritabanı
  • Ivoclar Vivadent fonksyonel örnek diş dizimi
  • SR Vivodent CAD kullanılara oversize üretim uygulaması1 ve SR Vivodent CAD Multi
1Patentli
CAD_Digi_Denture_Prof

Digital Denture Profesyonel

Dijital olarak ürettiğiniz protezlerin kalitesini, Digital Denture Profesyonel'in premium özellikleriyle arttırın. Bu daha da hassas sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

AVANTAJLARI
DIGITAL DENTURE PROFESSIONAL YAZILIM

Premium alternatif

  • UTD CAD 1 ile doğru oklüzal düzlemin kolayca aktarılması
  • Gnathometer CAD nokta kaydına göre hazırlanmış 3D Bite Plates (üç boyutlu ısırma düzlemleri) zaman kazandıran tasarım
  • Prefabrike dişlerin, protez kaidesine doğru transferi için otomatik transfer şablonu 

1Patentli