Kurumsal Sorumluluk

magnifying glass

Bir aile şirketi olarak, uzun vadeli düşünüyor ve paydaşlarımızın yararı için sürdürülebilir bir büyüme sağlıyoruz. Yeniliklerimiz ve hizmetlerimiz ve hepsinden önemlisi, önleyici bakım ürünleri, estetik protez çözümleri ve enerji tasarruflu cihazlar dahil olmak üzere kapsamlı ürün sistemleri yelpazemizle, dünya çapında diş ve diş müşterilerimize değer katıyoruz. İnsanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi ve onları tekrar gülümsetmeyi taahhüt ediyoruz!

3.597 çalışanımız, Ivoclar Vivadent'in sürekli olumlu gelişimi için çok önemlidir. Bu nedenle eğitim ve öğretimi yoğunlaştırmaya ve yetenek yönetimini uluslararası düzeyde teşvik etmeye gayret gösteriyoruz.

Sürdürülebilirlik bazı insanlar için çekici bir terimdir. Ivoclar Vivadent için sürdürülebilirlik, tüm paydaşların yararına değer odaklı yönetim yoluyla ekonomik başarı anlamına gelir. Bu bir şart değil, Ivoclar Vivadent'in kurumsal kültürünün temelini oluşturan belirli bir düşünme, sorumlu eylem ve saygı niteliklerine dayanan devam eden bir süreçtir.