CAD / CAM cihaz üreticileri ile ortaklık anlaşmaları

magnifying glass

Ivoclar Vivadent CAD / CAM malzemelerinin başarısı, kısmen, yenilikçi CAD / CAM donanım ve yazılım bileşenleri üreticileri ile uzun vadeli işbirliğinden kaynaklanmaktadır. Amann Girrbach, Carestream, Dentsply Sirona ve Planmeca işbirliğiyle Ivoclar Vivadent, kullanıcılarına en yüksek kalite standartlarına uygun, uzun ömürlü, yüksek hassasiyetli restorasyonların üretimi için iyi koordine edilmiş ve kanıtlanmış süreçler sunar.

magnifying glass

Amann Girrbach

Amann Girrbach, diş laboratuarları için son teknoloji CAD / CAM çözümleri tedarikçisidir. Amann Girrbach ekipmanlarının ihtiyaçlarına göre uyarlanan Ivoclar Vivadent, yüksek kalitede estetik restorasyonların üretimi için kapsamlı bir CAD / CAM blok ve disk yelpazesi sunar.

www.amanngirrbach.com

magnifying glass

Dentsply Sirona

Dentsply Sirona, dişçilik uygulamaları ve diş laboratuarları için CAD / CAM çözümleri sağlayıcısıdır. Ivoclar Vivadent, özellikle Dentspy Sirona ekipmanıyla koordine edilen yüksek kaliteli, estetik restorasyonlar için kapsamlı CAD / CAM malzemeleri sunmaktadır.

www.dentsply-sirona.com

magnifying glass

Planmeca

Planmeca, Ivoclar Vivadent'in kanıtlanmış restoratif materyalleri (blokları) ile birlikte yüksek estetik sonuçlar veren dental uygulamalar için ileri teknoloji CAD / CAM çözümleri sunmaktadır.

www.planmeca.com